Hakkımızda

1999 Yılından beri Türkmenistan „da faaliyet gösteren grup şirketlerimiz, ilk yıllarda tarımsal ürünler üzerine çalışmaya başlamış olup, 2007 yılında ilk şişe kapakları fabrikası ile sanayicilik alanında faaliyetine başlamıştır. 2012 yılında Gazoz ve meşrubat sektörüne giriş yaptıktan sonra, hızla büyümeye başlamıştır. Doğal meyvelerden gazoz üreten fabrikamız her yıl kendini geliştirmeye devam etmektedir.

2014 yılında mağazacılık sektörüne adım atarak şu anda tamamı Türkmenistan da bulunan 5 bebek ve çocuk mağazası ile de perakende mağazacılık alanında da faaliyet göstermektedir.

En son olarak Ördek, Tavuk ve yumurta yetiştiriciliğinde aktif olarak yatırım yapan grup şirketlerimiz her geçen gün büyümeye ve kendini geliştirmeye devam etmektedir. Sektörümüze yeni bir heyecan katmak, verilen hizmetleri farklılaştırmak adına inovasyona önem vererek ülkemizin yurtdışına bağımlı olan ürünlerin azalmasına katkı sağlayacak sanayi faaliyetlerine öncelik vererek, ülke kalkınmasına katkı sağlamayı hedef seçmiştir.

Gelişen Türkmenistan‟nın geleceğine katkı sağlayarak, istihdam ve üretici firmalar arasında yer almak adına; “Kaliteli Hizmet, Rasyonel Çözüm; Güvenli Yapılar…” sloganımızla A‟dan Z‟ye tüm proje ve iş süreçlerinde, ilişki yönetimi hizmetlerimiz ile çözüm ortağınız olmaya hazırız